Ana Sayfa Teknoloji Netflix Nedir? Netflix Platformu Hakkında Merak Edilenler!

Netflix Nedir? Netflix Platformu Hakkında Merak Edilenler!

Popüler içerik platformu Netflix hakkında bilinmeyenler… Netflix nasıl kullanılır? Netflix’e nasıl üye olunur? Netflix içerikleri nelerdir?

Netflix nedir?

Netflix, üyelerimizin internete bağlı bir cihazda reklamsız olarak dizi ve film izlemelerini sağlayan abonelik tabanlı bir yayın hizmetidir.

Ayrıca iOS, Android veya Windows 10 cihazınıza dizileri ve filmleri indirebilir ve internet bağlantısı olmadan izleyebilirsiniz.

Zaten üyeyseniz ve Netflix’i kullanma hakkında daha fazla bilgi almak istiyorsanız Netflix’e Başlarken sayfasını ziyaret edin.

Diziler ve Filmler

Netflix içeriği bölgelere göre farklılık gösterir ve zamanla değişebilir. Pek çok değişik türde ödüllü Netflix Orijinal İçerikleri, diziler, filmler, belgeseller ve daha fazlasını izleyebilirsiniz.

Siz izledikçe, seveceğinizi düşündüğümüz dizileri ve filmleri önerme konusunda Netflix’in başarısı artaacaktır.

Desteklenen Cihazlar

Netflix’i; akıllı TV’ler, oyun konsolları, medya oynatıcılar, alıcı kutuları, akıllı telefonlar ve tabletler gibi Netflix uygulamasına sahip internete bağlı herhangi bir cihazdan izleyebilirsiniz. Ayrıca bilgisayarınızda bir internet tarayıcısı kullanarak da Netflix izleyebilirsiniz. Web tarayıcısı uyumluluğu için sistem gereksinimlerini inceleyebilir ve en iyi performansı elde etmek için internet hızı önerilerimizi gözden geçirebilirsiniz.

Kurulum için yardım ister misiniz? Kullandığınız cihazın üreticisini Yardım Merkezimizde arayın.

NOT: Netflix uygulaması, bazı cihazlarda önceden yüklenmiş olarak gelebilir veya Netflix uygulamasını cihazınıza indirmeniz gerekebilir. Netflix uygulamasının özellikleri cihazdan cihaza farklılık gösterebilir.

Planlar ve Ücretler

Her Netflix planı, Netflix’i aynı anda izleyebileceğiniz cihaz sayısını ve videoları Standart Çözünürlükte (SD), Yüksek Çözünürlükte (HD) veya Ultra Yüksek Çözünürlükte (UHD) görüntüleme tercihinizi belirler.

Sizin için hangisinin uygun olduğuna karar vermek için planlarımızı ve ücretlerimizi karşılaştırın. Kolayca planınızı değiştirebilir veya istediğiniz zaman üyeliğinizi çevrimiçi olarak iptal edebilirsiniz.

Başlayın!

Netflix izlemeye hemen başlamak için aşağıdaki kolay adımları izleyin:

  1. netflix.com/signup adresine gidin.
  2. Kendinize uygun olan planı seçin.
  3. E-posta adresinizi girip bir parola belirleyerek hesabınızı oluşturun.
  4. Bir ödeme yöntemi girin. Netflix üyesi olduğunuzda sizden her ay kaydolduğunuz tarihte ücret tahsil edilir.

İşte bu kadar. Netflix’in keyfini çıkarın!

Önceki İçerikLeyla ile Mecnun Yeniden Bizlerle
Sonraki İçerikYıldızlar Sahaya, Bu Hafta Maçlar Nerede, Saat Kaçta, Hangi Kanalda
Kerem Aydoğdu
Web Yazılımcısı ama tasarlamayı en sevenlerden. html ile başlatır css ile bitirir. SEO ile kafayı bozan bu kişiliğin en sevdiği, yazılarına yorum yapılması 🙂

Yorumunuzu Bekliyoruz