Ana Sayfa İnceleme yerinegore.com / Genç Girişimcilerin İstihdamı – Firmanı Tanıtarak Büyü

yerinegore.com / Genç Girişimcilerin İstihdamı – Firmanı Tanıtarak Büyü

yerinegore.com / Genç Girişimcilerin İstihdamı

“Sosyal medya” ve “İncelemeler” ile ilgili tüm merak ettiğin her şeye nedir? nasıl? nasıl yapılır? sorularına yanıt bulmaya çalışırken, kısacık bir mola verelim. Bahsedeceğim kolaylık senin “iş dünyanı” derinden etkiliyor. yerinegore.com sitesini incelerken içimden dedim ki, bu site tüm iş dünyasını bir arada toplamış, neden yer edinmeyelim ki?

Başlıkta bahsettiğim gibi genç girişimci arkadaşlarımız toplanmış bir network ağı oluşturmuş ve bu ağ sayesinde ise kullanıcılarına firma tanıtımlarını yaptırarak kullanıcılarına adeta tabiri caizse “POTANSİYEL MÜŞTERİ” sağlıyor.

Tanıt – BÜYÜ

İncelemeyi seven bir editörünüz olarak sizlerin adına ben yerinegore.com sitesini incelemiş olacağım ki, hoşuma giden en güzel şey kendi firmanı tanıtıyorsun ve BÜYÜMEYE başlıyorsun.

İnceleyelim

Oldukça sade ve şık tasarımı ile karşımıza çıkan web sitesinde yapacağınız işlemlerin tek arkasında duran şey “üye olmak”

Kullanıcı bilgilerinizi girip üye olduktan sonra ise, firmanıza ait bilgileri girip sitede bulunan yüzlerce sitenin arasında yer almak.

Genç Girişimcilere hececiler.com’dan Destek

hececiler.com ailesi olarak genç girişimcilere destek olarak sitemizin en üst kısmını yerinegore.com‘a ayırarak destek vermiş bulunmaktayız. Arkadaşlarımızı tebrik eder ve başarılarının devamını diliyoruz.

Genç Yeteneklerimizi Kendi Ağızlarından Dinleyelim

Biz kimiz?
Biz Genç Girişimci adı altında oluşturulmuş ve bu anlamda Üniversite okuyan ve Üniversiteden yeni mezun olmuş olan her bölüme uygun iş istihdamı sağlamak adı altında kurulmuş ve bu anlamda da Firmaların Dijitalleştirilmesi ve Tanıtımsal kısımda ki tüm çalışmalarını içeren (Yazılım, Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Reklamsal) tüm çalışmalar ile birlikte oluşturmuş bir ekibiz.
Bu aşamada Firmaların Tanıtımlarını yapabileceği ve Firmaları/İşletmeleri lokasyon olarak bir network ağına sokup lokasyonda ki müşteriler ile buluşmalarını ve ayrıntılı bir şekilde direkt olarak Firma Yetkilisine ulaştırıp bu aşamada Firmalar/İşletmeler ile birlikte bir dijital kartvizit ve dijital bir ajanda yaratmak hedeflerimiz arasında.
Genç Girişimci ve Kadın Girişimci adı altında oluşturulmuş olan kategori kısmımızda ise bu aşamada yeni çalışmalar yapan ve 14-29 yaş arası tüm yeni girişimi olan ve fikri olan her birey ve kullanıcıya yardım etmek ve bu aşamada diğer işletme ve firmalar ile buluşturmak için bir network ağına sahibiz.
Her üye olan işletme sahibi ile görüşüldükten sonrasında sadece onlara özel olmakla birlikte bir yönetim paneli ve kampanya/ilanlarını ve firmalarının tüm detaylarını düzenleyebileceği bir yönetim paneli ile birlikte bir ihtiyaca gerek duymadan firmaların sadece iletişim olmakla beraber tüm eksikliklerini gidermek için elimizden geleni yapmaktayız ve yapacağız.
81 İl’de tanıtım faaliyetleri ve bu aşamada işletmeleri dijitalleştirilmiş bir ajanda mantığına getirebilmek ve işletmelerin lokasyon yakınlıkları ve lokasyon olarak müşteri arttırılmasını ve pandemi döneminde yoğun artışta olan sosyal medya kullanımları ile ilgili işletme/firma/genç girişimci/kadın girişimcilere sosyal medya ve buna benzer tüm stratejik planlamaları sunmak ve onları daha özgür ve çalışmalarının dijital platformda yansıtılması ve 81 İlde bunların takip edilip görülmesi ve network ağını oluşturmak tek hedefimiz.
Yerinegore.com’un Amacı Nedir?
Bir üst yazıda ki gibi aslında Firmaların ve Tüm Girişim ile ilgilenen tüm sektörlerde bir ağ kurup bu anlamda tanıtımsal kısmında gerekse tüm sektörlerde eksikliklerinin tespit edilip bu anlamda eksikliklerin ortadan kaldırılması amacımız.
81 İlde Firmalar’ın Dijital bir platformda dahi buluşup bu anlamda birbirlerini tanıması ve aynı lokasyonda ki firmaların da birbirleri ile bağlantı halinde kalıp bu aşamada birbirleri ile bir ağ alışverişini sağlamak.
Nasıl Kayıt Olabilirim?
Firma veya buna benzer her türde olmak üzere işletmenin veya bir kuruluşunuz var ise www.yerinegore.com adresinden “Üye Ol” kısmına tıklayarak üyelik oluşturulduğu halinde otomatik olarak yönlendirilen size özel panelden işlemlerinizi kolayca takip edip güncelleyebilir ve firmanızı ekleyebilirsiniz.

Önceki İçerikİnstagram ve Whatsapp çöktü mü? Facebook, Instagram ve Whatsapp’a neden girilmiyor? İnstagram çöktü mü, neden açılmıyor?
Sonraki İçerikSquid Game – Karakterleri – Tüm Oyun Listesi ve İsimleri – İlginç Bilgiler
Kerem Aydoğdu
Web Yazılımcısı ama tasarlamayı en sevenlerden. html ile başlatır css ile bitirir. SEO ile kafayı bozan bu kişiliğin en sevdiği, yazılarına yorum yapılması 🙂

Yorumunuzu Bekliyoruz