Ana Sayfa İnceleme Exxen Platformu Derin İncelemeler

Exxen Platformu Derin İncelemeler

Exxen Platformu Derin İncelemeler
Exxen Platformu Derin İncelemeler

Exxen platformu hayatımıza tepeden inercesine dahil oldu. Netflix‘e rakip yerli platform, kısa sürede bir çok kullanıcıyı da bünyesine dahil etti. Acun Ilıcalı‘nın Instagram hesabından duyurduğu Exxen platformu reklamlı ve reklamsız üyelik imkanı sunuyor.

Önceki yazımızda Exxen platformu ‘nda yer alan içeriklere değinmiştik. Bu yazımızda ise ‘Sihirli Annem’ dizisinin Exxen versiyonunu inceleyeceğiz.

Sihirli Annem 2003 Kadrosu

Sihirli Dünyaya Açılan Kapı: Sihirli Annem

2000’li yılların başında Kanal D’de tanıştık bu tatlı diziyle. Başrollerinde İnci Türkay ve Şahap Sayılgan yer alıyordu. Gül Onay ve Nevra Serezli’nin de olduğu dizi, büyük-küçük herkesin dikkatini çekmişti o yıllarda. Çocuk oyuncular o zamanlar pek tanınmıyordu. Ama yaşlarına göre sergiledikleri performans ve rol kabiliyetle taktire şayandı.

Çocuk dizisi olarak başlayan ve perşembe günleri izleyicileri ekranları başına kilitleyen dizi, 119 bölüm yayınlandı Kanal D’de. Oyunculardan Nevra Serezli, dizi teklifi ilk geldiğinde rol almaya pek de niyetli değildi o dönemler. Ancak çekimler ve çocukların enerjisi onu diziye daha da bağladı… Tutmaz dediği ‘çocuk dizi’sinde 119 bölüm kamera karşısına geçti Serezli.

Sihirli Annem 2006 Star Tv Kadrosu

Star Tv’ye Geçti Ama Eski Tadı Yoktu!

Sevilen dizinin yeni çekimleri Kanal D’den sonra Star Tv’de yayınlandı. Aynı oyuncu kadrosuyla çekilen dizide bir kaç kişi dışında kimse değişmemişti. Ama artık eski tadı da kalmamıştı. Çünkü dizinin sevilen yüzü, Betüş’ün yaramaz kardeşi Eda, Defne Joy Foster 2 Şubat 2011 tarihinde aramızdan ayrılmıştı. Dizi düşük reytingler sebebiyle 240. bölümüyle yayın hayatına son verdi…

Exxen
Sihirli Annem Exxen Platformu Versiyonu

Exxen Platformu Reklam Yüzü: Sihirli Annem V2

O artık ailemizin bir üyesi. Melisa Ilıcalı. Babasının sevimli kızı, tatlı, küçük, sevimli yaramazı. Sihirli Annem’in eski bölümlerini izliyormuş hep. (biten bir sürü güzel dizi var bebeğim onları da izlemeni tavsiye ederiz.) Dizinin bittiğini gören Melisa babasına “Yenisini çeksene” demiş. Acun da küçük kızını kıramamış. Exxen platformu Sihirli Annem’i bünyesine dahil etti.

Ve ortaya farklı bir kadroyla yeni bir ‘Sihirli Annem’ çıktı. Exxen platformu ‘nda yayınlanan bu yeni dizi, tepkileri üzerine çekti. Hepimize “Eskinin tadını vermez” dedirtti.

Dileriz ki dizinin yayın hayatı uzun sürer ve beğenilerek izlenir. Ve yine dileriz ki minik Melisa Ilıcalı “Leyla ve Mecnun” ve “Behzat Ç.” yi de severek takip etmek ister. Hadi güzel Melisa’m bu dizilere de bir bak bence…

Önceki İçerikExxen Dünyamıza Tepeden İndi! Hayatımıza Hoş Geldi!
Sonraki İçerikEkran Kartını Neden Değiştirmeliyiz? Ekran Kartı Nedir?
Elif Aybüke Ural
Biraz yazar, biraz muhabir, biraz da deli dolu bir editör… Kısacası kendine yazar bir şahsiyet… En çok da yazılarına yapılan yorumları okumayı sever…

Yorumunuzu Bekliyoruz